Reference

Merlot - Galavečeře jak víno

březen 2016 |
Galavečeře pro 350 milovníků francouzských vín ve Španělském sále. Michelinský šéfkuchař sestavil pětichodové degustační menu, které jako by se zrodilo na jižním svahu.

Chci vidět víc

ZÁTIŠÍ CATERING V ROCE 2016

dechberoucích eventů
koeficient spokojenosti
spokojených a nadšených hostů

Lokality

Pouze exkluzivní lokality
seznam lokalit

Kongresové centrum Praha

Naše exkluzivní lokalita Nad 500 osob Impozantní výhled na historickou Prahu, reprezentativní prostory až pro 9 300 účastníků, nespočet salónků a vynikající dostupnost. To všechno a mnohem víc nabízí Kongresové centrum Praha, ideální prostor pro akce všeho druhu.

Chci vidět víc

Palác Žofín

Nad 500 osob | Půvabný ostrov v samém srdci Prahy skrývá ve svých zahradách novorenesanční budovu paláce Žofín. Historická stavba skýtá rozličné atraktivní prostory pro obchodní jednání, společenská setkání či komorní koncerty.

Chci vidět víc

Škoda muzeum

Naše exkluzivní lokalita Do 500 osob Café-Restaurant Václav přímo ve ŠKODA muzeu v Mladé Boleslavi s kuchyní z prémiových lokálních surovin je lákavou kulisou pro obchodní schůzky i soukromé oslavy. Kdo by nechtěl jednat na místě, kde se vyráběly automobily již od roku 1928?
Podrobnosti o lokalitě zde.
Virtuální prohlídka

Chci vidět víc

Hala fórum Karlín

Nad 500 osob | Nedaleko centra Prahy v rozvíjející se čtvrti Karlín najdete nové art venue se skutečně výjimečnou akustikou. Tato multifunkční hala Fóra Karlín se pyšní oceněním 11. nejlepší akustický sál na světě. Výborně se zde vyjímají kongresy či kulturní a společenské akce.

Chci vidět víc

Muzeum hudby

Naše exkluzivní lokalita Do 500 osob Každý, kdo vstoupí je zasažen mohutností dvorany i zvláštním kouzlem, které tu proměny věků zanechaly. Národní muzeum využívá ojedinělou příležitost oživit tento prostor, kdysi zdobený díly barokních mistrů a rozeznívaný údajně jedněmi z největších varhan Prahy sklonku 17. století, opět hudbou.

Chci vidět víc

Grévin

Nad 500 osob | Café-Restaurant Václav přímo ve ŠKODA muzeu v Mladé Boleslavi s kuchyní z prémiových lokálních surovin je lákavou kulisou pro obchodní schůzky i soukromé oslavy. Kdo by nechtěl jednat na místě, kde se vyráběly automobily již od roku 1928?
Podrobnosti o lokalitě zde.
Virtuální prohlídka

Chci vidět víc

Anežský klášter

Do 200 osob | Interiér barokního paláce postaveného kolem roku 1720 slavným barokním architektem G. B. Alliprandim přestavěl v roce 1782 M. Hummel. Koncertní sál byl vyzdoben v roce 1845 v duchu romantismu. Palác 
je situován v samotném cetnru Prahy, pouze pár kroků 
od Václavského náměstí a hlavní nákupní zóny v ulici Na Příkopě. Maximální kapacita koncertního sálu pro banket 
je 80 lidí.

Chci vidět víc

Navštivte nás